INTERAKTYWNE WIDOWISKO TELEWIZYJNE

  Każdy z nas ma talent, choć nie każdy o tym wie! Jedne talenty zostały już odkryte i są rozwijane, inne być może skryły się głęboko…

   Dlatego w dniu 4 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy VI, VII i V ze Szkoły Podstawowej w Królewcu  opieką p. Doroty Kołodziejczyk, p. Agnieszki Nowackiej i p. Jacka Kołodziejczyka wzięli udział w interaktywnym widowisku telewizyjnym pt. „Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych”, które odbyło się w Hotelu Kongresowym w Kielcach.
Widzowie  zobaczyli jak pracuje na planie ekipa filmowa, operator kamery, realizator obrazu, dźwięku oraz zawodowi aktorzy.
Niektórzy uczniowie otrzymali bilety szczęścia, dzięki którym mogli zaprezentować na scenie swoje zdolności aktorskie, wokalne czy taneczne. Szansę na popis talentu miały także chętne osoby, którym Jokera wręczał kierownik produkcji.
Praca z reżyserem, operatorami kamer i montażystami pozwoliła uczniom poznać kulisy produkcji  telewizyjnych. Publiczność bawiła się doskonale, żywo reagowała i nagradzała gromkimi brawami odważnych artystów.

Efektem wspólnej pracy będzie teledysk zmontowany i przesłany szkole.

  Wszyscy z niecierpliwością czekają, aby jeszcze raz  zobaczyć utalentowanych uczniów i przypomnieć sobie mile spędzony czas.

Ostatnim punktem programu był wspólny posiłek w restauracji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *