siła2

DOBRE INWESTYCJE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIEDZIERZY

W Szkole Podstawowej w Miedzierzy oddano do użytku gabinet lekarski i siłownię zewnętrzną „Fit Park”. Inwestycja sportowa czyli Zielona Sala Gimnastyczna została utworzona w ramach projektu pt.”Zwiększenie jakości nauczania i poprawa zdrowia uczniów poprzez modernizację i doposażenie infrastruktury dydaktycznej i sportowej w gminie Smyków” współfinansowana w 75% z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Uczniowie mogą już korzystać m.in.  z takich urządzeń jak: stepper, jeździec, pedały, walec, biegacz, orbitek, pajacyk, ławeczka i drabinka.

sila8

siła1

siła5

siła10

siła12

Natomiast gabinet profilaktyki zdrowotnej został sfinansowany w 100% z dotacji celowej budżetu państwa.
– Każda realizacja związana z poprawą infrastruktury sportowej, rekreacyjnej, edukacyjnej bardzo nas cieszy. Myślę, że przykład młodzieży, która aktywnie ćwiczy, jest najpiękniejszym podziękowaniem za wysiłek włożony w realizację tej inwestycji. – podkreślała dyrektor szkoły  Beata Janiszewska.

siła16

siła17

Serdecznie dziękujemy za wsparcie: Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Świętokrzyskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Kielcach i Urzędowi Gminy w Smykowie. 
A TO NIE KONIEC NIESPODZIANEK DLA NASZYCH WSPANIAŁYCH UCZNIÓW… NA ROK SZKOLNY 2018/19 PLANOWANY JEST REMONT BUDYNKU SZKOLNEGO! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *