a14a

A U NAS … ŚNIADANIE NA TRAWIE

Po raz pierwszy na terenie naszej szkoły odbył się piknik połączony z konkursem kulinarnym pod nazwą „Śniadanie na trawie”. Impreza została zorganizowana przez panią pedagog Katarzynę Sperę i panią Katarzynę Sykułę. Śniadanie było przygotowane przez uczniów klas IV –VII oraz II i III gimnazjum. Wszystkie sałatki, kanapki, desery przygotowane były z naturalnych składników.

a1

a3

a4

a5

Wyniki:

I MIEJSCE  – KLASA IV

II MIEJSCE – KLASA VI

III MIEJSCE  – KLASA VII i V

a6

a7

a8

Oczywiście dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za pomoc.

Impreza ta miała na celu:
– integrację zespołów klasowych, a także uczniów z różnych klas, bo dzieci chętnie częstowały się przysmakami i wspólnie grały w gry zespołowe;
– propagowanie właściwego odżywiania.

a10

a11

a12

a13

Jak przystało na „zdrową rodzinę” dziewczynki robiły śniadanie, a chłopcy grali  w piłkę nożną. Impreza podobała się wszystkim jej uczestnikom. Mamy nadzieję, że pikniki wpiszą się na stałe w harmonogram imprez organizowanych w naszej szkole.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *