a12

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Miedzierzy

W naszej szkole odbyło się wyjątkowe święto Dzień Rodziny pod hasłem : Na dobre i na złe  zawsze rodzina”. Na to specjalne spotkanie przybyli najważniejsi goście – rodzice. Podczas uroczystości zostały powiązane ze sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Święto Rodziny zainaugurowała pani dyrektor Beata Janiszewska, która serdecznie powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najlepsze życzenia. Rodzice z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku, oglądali występy swoich pociech.

a1

a2

a3

a4

a5

a6

a7

a8

a9

a10

Montaż słowno – muzyczny przedstawili najmłodsi uczniowie naszej szkoły, recytując wiersze, śpiewając piosenki, a także składając przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia. Wszystko to  pod czujnym okiem nauczycieli :  Sylwii Dulewicz, Ewy Juśkiewicz – Barcickiej, Marii Zbróg, Małgorzaty Korneckiej, Grażyny Kopeć i Aliny Czyżewskiej. A później cała szkoła wspólnie się bawiła na zewnątrz. Był grill, animatorki, dmuchane zamki, kolorowe piłeczki, malowanie twarzy , rozgrywki sportowe…

a11

 

a13

a14

a16

a17

a18

a19

Dziękujemy p. Agnieszce Lesiak, która zakupiła zimne lody dla dzieci. BYŁO SUPER! Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *