BEZPIECZNE WAKACJE

   Wakacje to czas zabawy i wypoczynku dzieci na koloniach, obozach lub wczasach rodzinnych. Właściwe zachowanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa jest gwarancją spokojnego pobytu oraz uniknięcia sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu.

   W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Królewcu zorganizowała 13 czerwca 2018r. prelekcje z dzielnicowym p. Jarosławem Bachankiem na temat „Bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku”. Jej celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród uczniów w kontekście zbliżających się wakacji.

     Pan dzielnicowy przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a także uwrażliwiał na różne inne niebezpieczeństwa.

Podsumowaniem akcji „Bezpieczne wakacje” był apel przygotowany przez UCZNIÓW klasy IV a i opiekunów p. Justynę Piekarską i p. Magdalenę Woźniak.

Na zakończenie pani dyrektor Anna Cholewińska wręczyła dyplomy i nagrody uczniom naszej szkoły za osiągnięcia sportowe.

Słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji 
życzą

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Królewcu

oraz Grono Pedagogiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *