Konkurs pn. „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Plakat

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego jest organizatorem Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2018” jest skierowany do rolników z całej Polski, a jego głównym celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach zadbał o etap wojewódzki, czego efektem jest 78 gospodarstw rolnych, które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu.  Są to gospodarstwa o różnym profilu działalności rolniczej.  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie maj – czerwiec przeprowadziła wizytację gospodarstw, która wyłoniła zwycięzców z terenu województwa świętokrzyskiego.

24 czerwca 2018 r. odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w województwie świętokrzyskim. Podsumowanie konkursu odbędzie się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim a na uczestników i zwycięzców konkursu czekają wartościowe nagrody i wyróżnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *