Nasza szkoła obchodziła uroczyście Dzień Chłopaka.
?
?
?
?Dziewczęta wraz z wychowawcami i rodzicami, przygotowały ciekawe upominki
? dla swoich kolegów, złożyły najserdeczniejsze życzenia. W tym dniu nie zabrakło ciekawych zabaw, konkurencji i rozśpiewanej przerwy
?️. NASI KOCHANI CHŁOPCY JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
?


















