XVIII Dzień Papieski w SP Królewiec

  Z tej okazji odbył się apel, poświęcony osobie Jana  Pawła II, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Podczas uroczystości mieliśmy okazję uczcić kolejną rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz przypomnieć sobie Osobę Papieża Polaka oraz jego nauczanie. Dialogi przeplatane były  śpiewem piosenek w wykonaniu  zespołu „Królewiaczki’’, filmem i wypowiedziami Jana Pawła II.

   W przygotowanie programu zaangażowani byli uczniowie klasy VIII pod opieką nauczycieli religii: p. Anety Zroślak, ks. Adama Ślusarczyka,  p. Jadwigi Fidor oraz p. Doroty Kołodziejczyk.

16 października 2018 roku, przeżywaliśmy w naszej szkole kolejny już raz Dzień Papieski obchodzony w całej Polsce pod hasłem: „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”. 

  Nauczycielom, Uczniom,
wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie obchodów Dnia Papieskiego
w naszej szkole
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.