a3

DOBROĆ POPŁACA –czyli kwesta na rzecz Hospicjum w Rudzie Białaczowskiej

Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w kweście na rzecz Stowarzyszenia Opieki Paliatywno – Hospicyjnej im. Ks. Kazimierza Sykulskiego w Rudzie Białaczowskiej. ❤️?Kwesta, jak co roku, odbyła się 1 listopada na cmentarzu parafialnym w Miedzierzy. Za zebrane pieniądze Stowarzyszenie remontuje, adaptuje i wyposaża budynek jedynego w powiecie koneckim hospicjum. ?
Współpraca naszej szkoły ze Stowarzyszeniem i jego prezesem p. Edytą Więckowską trwa już osiem lat. Koordynatorem kwesty w Miedzierzy była pani Agnieszka Czarnecka. W tym roku wspomagali ja nauczyciele: p. Magdalena Grzeszczuk, p. Edyta Wydra, p. Aneta Zroślak, P. Edyta Kosma. Uczniowie klas od VI do VIII Szkoły Podstawowej oraz klasa III gimnazjum kwestowali na cmentarzu w godzinach od 8.00 do 13.00.
Dzięki darczyńcom łącznie udało nam się uzbierać do puszek 2 212,77 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli choć cegiełkę do tak zacnej akcji.

a1

a2

a3

a4

a5

a6

a7

a8

a9

a10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *