a3

DOBROĆ POPŁACA –czyli kwesta na rzecz Hospicjum w Rudzie Białaczowskiej

Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w kweście na rzecz Stowarzyszenia Opieki Paliatywno – Hospicyjnej im. Ks. Kazimierza Sykulskiego w Rudzie Białaczowskiej. ❤️?Kwesta, jak co roku, odbyła się 1 listopada na cmentarzu parafialnym w Miedzierzy. Za zebrane pieniądze Stowarzyszenie remontuje, adaptuje i wyposaża budynek jedynego w powiecie koneckim hospicjum. ?
Współpraca naszej szkoły ze Stowarzyszeniem i jego prezesem p. Edytą Więckowską trwa już osiem lat. Koordynatorem kwesty w Miedzierzy była pani Agnieszka Czarnecka. W tym roku wspomagali ja nauczyciele: p. Magdalena Grzeszczuk, p. Edyta Wydra, p. Aneta Zroślak, P. Edyta Kosma. Uczniowie klas od VI do VIII Szkoły Podstawowej oraz klasa III gimnazjum kwestowali na cmentarzu w godzinach od 8.00 do 13.00.
Dzięki darczyńcom łącznie udało nam się uzbierać do puszek 2 212,77 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli choć cegiełkę do tak zacnej akcji.

a1

a2

a3

a4

a5

a6

a7

a8

a9

a10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *