Królewiec kontra Powiat 19:0

   W Stadnickiej Woli odbył się finał powiatowy turnieju ,,Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”, w kategorii U-12. Do tego turnieju w całym województwie przystąpiło 370 drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Nasza gmina reprezentowana przez chłopców z Królewca zdominowała rozgrywki wygrywając kolejno ze: SP Stadnicka Wola II 6:0, SP Gowarczów 5:0, następnie w półfinale ze SP Pilczyca 6:0 i w finale pokonując SP Stadnicka Wola 2:0 zostali mistrzami i będą reprezentować nasz powiat w mistrzostwach województwa.

Skład naszej drużyny: Dawid Łakomiec, Jakub Zbróg, Emil Maleszak, Jakub Maleszak, Dawid Stachera, Bartosz Piotrowski, Krystian Kos, Antoni Jaremcio, Dawid Dobrowolski, Marcin Kumoch.

Opiekun: p.  Jacek Kołodziejczyk.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *