a20

POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

W piątek 9 listopada 2018 roku w ramach akcji ogłoszonej przez MEN wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy obsługi wzięli udział w biciu rekordu w śpiewaniu hymnu narodowego o 11.11 „Rekord dla Niepodległej”.

a16

? Następnie odbył się „Pokaz mody patriotycznej” w wykonaniu uczniów przedszkola, punktu przedszkolnego oraz klas I – III.?‍❤️‍?Oczywiście dominowały barwy narodowe, czyli kolor biały i czerwony.??️ Oprócz nich dzieci uwzględniły w swoich strojach elementy ludowe, sportowe i inne.?? Wszystko wyglądało wspaniale, gdy uczniowie przechodzili po dywanie, prezentując modę patriotyczną. Wszyscy otrzymywali gorące brawa???. Dopełnieniem występów była recytacja wierszy i piosenek o tematyce patriotycznej.

a1

a2

a4

a5

a6

a7

a8

a9

a10

To była wyjątkowa uroczystość, której celem było podkreślenie roli, jaką odgrywają patriotyczne stroje w naszym życiu codziennym. Za „Pokaz Mody Patriotycznej” odpowiadały wychowawczynie: Sylwia Dulewicz – punkt przedszkolny, Maria Zbróg –klasa „0”, Alina Czyżewska – kl. I, Małgorzata Kornecka – kl. II i Grażyna Kopeć – kl. III. Wszystkie panie wystąpiły w strojach ludowych. Gratulujemy pięknej uroczystości.??

a11

a12

a13

a14

a15

a19

a20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *