a7

„Gloria in excelsis Deo” – jasełka

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli: Grażyny Kopeć, Jadwigi Fidor, Anety Zroślak i ks. Marcina Wójtowicza przygotowali piękne jasełka??? W nastrojowo udekorowanej sali, w bożonarodzeniowej scenografii, aniołki , pastuszkowie ??oraz dostojni królowie ?zaprezentowali wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat??Zaproszeni goście: Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Grzegorz Lesiak, Wicewójt – Jerzy Duda, ks. Proboszcz Piotr Supierz, Dzielnicowy Gminy Smyków – Jarosław Bachanek, Inspektor oświaty- Sylwia Dulewicz, Dyrektor Przedszkola w Smykowie – Dorota Kołodziejczyk, Przewodnicząca Rady Rodziców – Agnieszka Smulczyńska oraz liczni mieszkańcy naszej gminy dużymi brawami podziękowali wykonawcom???
Kochani ! ❤️ Pięknych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!?

a1

a2

a3

a4

a5

a6

 

a8

a9

a10

a11

a16

a12

a13

a14

a15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *