a6

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ ROZSTRZYGNIĘTY??

W ramach obchodów 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości?? uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham moją Ojczyznę”. 20 lutego odbył się pierwszy szkolny etap, w którym wzięło udział 29 uczniów w różnych kategoriach wiekowych, począwszy od przedszkola aż do gimnazjum???

a3

a4

a5

a7

a2

a1
Do etapu regionalnego, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Gowarczowie jury w składzie: pani dyrektor Beata Janiszewska, pani Małgorzata Kornecka, pani Sylwia Dulewicz i pani Aldona Mechelewska zakwalifikowało 4 osoby:
W kategorii pieśni wystąpią: Ksawery Mijas w piosence „O mój rozmarynie” i Kamila Basiak w pieśni „Ojczyzno ma”.
W kategorii poezji naszą szkołę będą reprezentować : Katarzyna Basiak w wierszu J.Słowackiego „W pamiętniku Zofii Bobrówny” oraz Daniel Fidor w wierszu „O Polsko” J.Słowackiego.
Życzymy im powodzenia i trzymamy za nich kciuki na kolejnym etapie konkursu??
Organizatorami eliminacji szkolnych były: Jadwiga Fidor i Maria Zbróg?
Dla wszystkich uczestników konkursu Rada Rodziców wraz z panią dyrektor Beatą Janiszewską ufundowały wyjazd do kina?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *