ŚWIAT BEZ KOBIET NIE MIAŁBY SENSU

  Do obejrzenia spektakularnego  widowiska  z  okazji Dnia Kobiet zaprosiła Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Królewcu  Anna Cholewińska.
Specjalnie przygotowany program artystyczny „ŚWIAT  BEZ  KOBIET  NIE  MIAŁBY  SENSU” pod kierunkiem p. Karola Mijasa, p. Agnieszki Nowackiej i p. Justyny Piekarskiej był piękną i obfitującą w niespodzianki dedykacją dla wszystkich PAŃ i PANIENEK. Dekorację wykonały panie: Justyna Piekarska i Helena Karbownik.
  W imieniu wszystkich mężczyzn życzenia złożyli p. Karol Mijas oraz uczeń klasy 8 Wiktor Dulewicz.
Następnie hala zamieniła się w scenę kabaretową. Jeden dzień z życia rodzinnego zaprezentowali: Bartłomiej Dulewicz, Jan Szymkiewicz i Julia Wróbel, którzy doskonale odegrali role posłusznego syna,  zestresowanego pantoflarza oraz kobiety sukcesu.
Kolejną atrakcją był występ solowy Igora Zroślaka z kl. VII, który śpiewająco wychwalał kobiety.
Aplauz publiczności wywołał taniec synchroniczny w wodzie zaprezentowany przez ósmoklasistów w składzie: Wiktor Wychowaniec, Piotr Rejmak, Patryk Strycharczyk, Wiktor Kosma i Igora  Janusa. Rolę asystentów odegrali: Michał Bugajski z kl. 8 i p. Karol Mijas. Chłopcy wykazali się nie tylko wspaniałą koordynacją ruchów, ale także odwagą i poczuciem humoru.

    Na zakończenie widzowie przenieśli się do telewizyjnego studia „TAŃCA  z GWIAZDAMI”, a to sprawą piątoklasisty Wiktora Piekarskiego i jego partnerki Emilki. Na parkiecie królowała cha-cha, rumba i jive.

Nasi mistrzowie tańca pokazali klasę!

Wszyscy młodzi artyści otrzymali gromkie brawa, ponieważ dostarczyli  wiele radości  nie tylko, wszystkim paniom i panienkom, ale całej społeczności szkolnej.

Panowie i chłopcy obdarowali  panie i dziewczęta kwiatami.

Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *