TARGI EDUKACYJNE WSKAZÓWKĄ NA DALSZĄ KARIERĘ EDUKACYJNĄ

  W dniu 20 marca 2019 r. uczniowie klas siódmej i ósmej ze Szkoły Podstawowej w Królewcu pod opieką p. Anny Gorzelak, p. Agnieszki Nowackiej i p. Karola Mijasa odwiedzili Centrum Kongresowe Targów Kielce, żeby zapoznać się z ofertami liceów ogólnokształcących, szkół zawodowych oraz uczelni wyższych.
Wybór ścieżki edukacyjnej i zawodowej to bardzo poważna i odpowiedzialna decyzja w życiu każdego młodego człowieka, dlatego warto się zastanowić.
Giełda Szkół i Uczelni pozwoliła uczniom rozwiać wiele wątpliwości. Przygotowana oferta szkół ogólnokształcących i zawodowych była bardzo bogata. Uczniowie uczestniczyli w spotkaniach na stanowiskach, prezentacjach, konferencjach oraz warsztatach. Poznali  profile edukacyjne placówki i jej program nauczania.

  Należy podkreślić fakt, że takie spotkania nigdy nie zastąpią ogólnie dostępnych informacji w Internecie. Możliwość porozmawiania z uczniami, którzy na co dzień uczęszczają do danej szkoły i ich nauczycielami stała się najlepszą wskazówką do podjęcia właściwej decyzji.
Organizatorem wyjazdu była p. Agnieszka Nowacka.

© Baner  Targi  Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *