a1

Sukcesy w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona

28 marca 2019r. w Mniowie odbyły się zawody w ramach Świętokrzyskiej Ligi Badmintona. Do zawodów przystąpiły szkoły z Mniowa, Cierch, Ćmińska, Miedzierzy i Zagnańska. Uczniowie z Miedzierzy zanotowali kolejny udany występ. ?? Miło było obserwować zmagania naszych zawodników na parkiecie.? Niesamowite emocje towarzyszyły podczas spotkań finałowych, gdzie Wiktor i Dawid Stachera zaprezentowali wysoki poziom umiejętności. Udany debiut zaliczył Mateusz Kasiński, w ostatecznym rozrachunku stanął na podium. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Klasyfikacja końcowa:
Wiktor Stachera II miejsce ?
Dawid Stachera III miejsce ?
Igor Jachimowski V miejsce
Paweł Długosz II miejsce ?
Mateusz Kasiński II miejsce ?
Jakub Blaszyński I miejsce ?
Opiekunem drużyny jest Sylwia Blaszyńska?

a2

a3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *