WYCIECZKA do Krajna była FAJNA!

W czwartek 06.06.2019r. uczniowie II i III klasy z SP Królewiec pod opieką p. Lucyny Basiak, p.  Elżbiety Zbróg i p. Katarzyny Lachowskiej odbyli całodniową wycieczkę do Parku Miniatur i Rozrywki w Krajnie koło Kielc.  Uczestnicy wyprawy zwiedzanie zaczęli od Katedry  Św. Piotra w Rzymie. Zobaczyli też  zamki, pałace, wieże, grobowce, wodospady, posągi. Każda budowla była bardzo starannie wykonana z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Przy Placu Św. Piotra i wieży Eiffla wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Następnie nadszedł czas na zabawy grupowe w lunaparku. Uczniowie mogli korzystać ze wszystkich zabaw przeznaczonych dla tej grupy wiekowej. W pierwszej kolejności były zjazdy na dmuchańcach. Odważni udali się na trampolinę a reszta uczestników odwiedziła stację kosmiczną, jeździła na skuterkach i samochodzikami.  Niektórzy odkryli w sobie talent jako kierowcy rajdowi. W czasie wielkiego upału super ochłodą był aqua zorbing i pływanie łódeczkami. Nie zabrakło też obiadu, jak również pamiątek.

            Każdy znalazł dobrą atrakcję dla siebie. Wyjazd ten pozwolił oderwać się od codziennej nauki i odpocząć. Uczestnicy mogli zobaczyć wiele ciekawych miejsc na świecie nie wyjeżdżając za granicę naszego kraju.  Naukę połączyliśmy z zabawą. Wszyscy dobrze się bawili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *