a3

Narodowe Czytanie w naszej szkole

Nasza szkoła włączyła się w piątek 6 września do akcji Narodowe Czytanie.?Jest to ogólnopolskie działanie, której głównymi celami są: promowanie czytelnictwa?? przypomnienie największych dzieł naszej literatury oraz jednoczenie narodu? Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza♥️ O rosnącej popularności Narodowego Czytania świadczą dane liczbowe….więc nie mogliśmy tego odpuścić!? Koordynatorem akcji w szkole była pani Aleksandra Kałmuk, bibliotekarka, a wybrane nowele czytali uczniowie klas VI – VIII,  nauczyciele: Aldona Mechelewska, Agnieszka Czarnecka oraz pani dyrektor, Beata Janiszewska.

a1

a2

 

a4

a5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *