a7

DZIEŃ KROPKI W NASZEJ SZKOLE

16 września po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.?? Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Tego dnia w naszej szkole wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły ubrani byli w „kropki”, a najmłodsi uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! ???W oddziale przedszkolnym wychowawczyni p. Sylwia Dulewicz przeprowadziła pogadankę na temat książki „The Dot”, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Następnie uczniowie klas 0, I i III wspólnie wykonywali kropkowane prace plastyczne. ???
To był wspaniały i niezapomniany dzień!
Organizatorami Dnia Kropki były panie: Agnieszka Czarnecka, Katarzyna Spera, Sylwia Dulewicz.

a4

a2

a3

a6

a8

a9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *