MOC ATRAKCJI Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

   W dniu 30.09.2019 r. chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Królewcu radośnie obchodzili swoje święto, czyli Dzień Chłopaka. Opiekunowie SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO (p. Anna  Gorzelak i p. Karol Mijas) wraz z dziewczynkami przygotowali dla młodych mężczyzn słodką niespodziankę wraz z krótkim występem muzycznym.
Po wejściu wszystkich chłopców na halę sportową, wszystkie dziewczyny żywiołowo i wesoło zaśpiewały „100 lat”. Następnie utworzyły dwa rzędy i odsłoniły chłopcom wielkie serce utworzone z czekoladowych babeczek, na których paliły się świeczki. Uszczęśliwieni chłopcy poczęstowali się ochoczo, a w tym czasie dziewczyny z zespołu „Królewiaczki” wraz z opiekunkami artystycznymi (p. Agnieszką Nowacką i p. Anną Gorzelak) zaśpiewały im piosenki: Mój jest ten kawałek podłogi, Dzieci mężczyźni, Jedzie pociąg z daleka. Przy ostatniej piosence dziewczyny z zespołu zainicjowały „pociąg” i włączyły wszystkich zebranych do wspólnej zabawy.
Należy także wspomnieć o p. Ninie Szymkiewicz, która poświęcając swój czas upiekła wszystkie wspomniane babeczki, a było ich około 100 sztuk. To kolejna i pewnie nie ostatnia inicjatywa, której podjęła się pani Nina.
W imieniu wszystkich chłopców – DZIĘKUJEMY.

W każdej klasie dziewczęta, wychowawczynie i mamy uczniów przygotowały dla CHŁOPCÓW różnorodne upominki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *