Sukces uczniów w projekcie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019”

Uczniowie SP w Miedzierzy wzięli udział w trwającym od września do grudnia 2019r. projekcie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019”. ???Jego organizatorami było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, Allegro.pl sp. z o.o. Do Projektu przystąpiło 131 szkół.?
W ramach Projektu realizowany był konkurs przeznaczony dla uczniów szkół wszystkich typów (publicznych i niepublicznych) z województwa świętokrzyskiego, które zgłosiły swoje uczestnictwo w konkursie. W I kategorii nadesłano do organizatorów konkursu 131 prac, w II- 196, w III- 11. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kategorii I i II konkursu.W kategorii I uczniowie przygotowali indywidualnie prace plastyczne na temat „Internet – Twoje wirtualne okno na świat”. Prace były ilustracjami do jednej z kart 12-stronicowego, rocznego kalendarza ściennego. W kategorii II uczniowie stworzyli w formie elektronicznej lub analogowej komiks na temat „Nie wierz we wszystko, co znajdziesz w Internecie!”.❗️
Prace konkursowe były oceniane przez Wojewódzką Komisję Konkursową na podstawie następujących kryteriów: oryginalność, zgodność z tematem Konkursu, czytelność przekazu, pomysłowość, ciekawa forma graficzna, walory artystyczne, atrakcyjność pracy, staranność wykonania.
Wojewódzka Komisja Konkursowa wybrała najlepsze prace oraz przyznała nagrody i wyróżnienia. Dnia 19 grudnia 2019 r. w czasie konferencji podsumowującej realizację projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019” nastąpiło uroczyste wręczenie nagród uczniom oraz ich opiekunom.
Uczennica Szkoły Podstawowej w Miedzierzy, Weronika Wydra zajęła II miejsce ?? w I kategorii i w nagrodę otrzymała tablet.? Jej opiekunka, Izabela Basiak również została nagrodzona.

1a

1e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *