Zespół „WESOŁE NUTKI” wśród laureatów XIII Świętokrzyskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Trzy dni przesłuchań, prawie 150 podmiotów i 700 przesłuchanych osób to statystyka festiwalu. W eliminacjach wziął także udział zespół „WESOŁE  NUTKI” w składzie: Radosław Nowacki, Lena Bąk. Maja Wychowaniec, Alicja Stępień, Kamila Kłębek, Marcelina Kaczmarczyk. Antonina Kaczmarczyk, Zofia Wojcieszek, Estera Góral, Małgorzata Lachowska, Katarzyna Mikołajczak przygotowany pod kierunkiem p. Agnieszki Nowackiej i p. Lidii Pakuły.

Utalentowane i żywiołowe  dzieci zaprezentowały zgodnie z regulaminem jedną kolędę tradycyjną i dwie pastorałki z  pięknymi układami choreograficznymi. Uzupełnieniem prezentacji były piękne białe stroje.

Wyniki zostały ogłoszone po trzech tygodniach podczas uroczystej GALI FINAŁOWEJ, która odbyła się w parafii Świętego Antoniego z Padwy. Gościem specjalnym był biskup diecezji kieleckiej Jan Piotrowski, sprawujący patronat honorowy nad wydarzeniem.
Na gali z powodu choroby zabrakło Zofii Wojcieszek, Leny Bąk, Alicji Stępień. ;(

W XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek imienia księdza Piotra Klimczyka jury postanowiło w kategorii zespoły, schole do lat 13 przyznać WYRÓŻNIENIE miejsce zespołowi „WESOŁE  NUTKI”. (Mają zaledwie po 8 lat! ).
To kolejny sukces!

Wręczenie nagród

Młodzi artyści otrzymali statuetkę, nagrody rzeczowe,
pamiątkowy dyplom, nagrody książkowe oraz lizaki.

Gratulacje i cenne uśmiechy młodych artystów 😉

Opiekunowie artystyczni: p. Agnieszka Nowacka i p. Lidia Pakuła.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *