Rekrutacja do Punktu/ Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Miedzierzy

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miedzierzy, informuje:
1. Od dnia 10 lutego 2020r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do Punktu/ Oddziału* Przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021. Zainteresowanych rodziców, których dzieci aktualnie uczęszczają do poszczególnych oddziałów prosimy o wypełnienie i dostarczenie deklaracji o dalszej kontynuacji edukacji przedszkolnej w naszej placówce.

2. Od dnia 2 marca do 31 marca 2020r. rodzice, których dzieci nie uczęszczają do Punktu/ Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Miedzierzy składają wnioski do dyrektora o przyjęcie oraz dokumenty potwierdzające spełnienie przez kandydata warunków branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

3. W dniach 1 – 8 kwiecień 2020r. komisja rekrutacyjna dokona weryfikacji wniosków oraz dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

4. W dniach od 16 – 17 kwietnia 2020r. nastąpi podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

5. Od 20 – 24 kwietnia 2020r. składacie Państwo pisemne oświadczenie wyrażające Waszą wolę przyjęcia dziecka do naszego Punktu/ Oddziału* Przedszkolnego .

6. 28 kwietnia 2020r. komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

7. Jeśli Punktu/ Oddział Przedszkolny dysponuje nadal wolnymi miejscami prowadzi rekrutację uzupełniającą w sposób ciągły.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *