Wyróżnienie dla naszej uczennicy w konkursie wojewódzkim!

Uczennica naszej szkoły Natalia Giermach zdobyła wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie ,,Żołnierze Niezłomni. Pamięci Zapomnianym Bohaterom Naszego Regionu”. Do konkursu przystąpiło ponad 100 osób. Jak zawsze jesteśmy dumni z naszych uczniów. Brawo Natalka! Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojewody Świętokrzyskiego i Prezydenta Miasta Kielc. Nagrodę otrzymała również pani Edyta Wydra, która przygotowywała uczennicę do tego konkursu. Gratulujemy! Na gali rozdania nagród towarzyszyły Natalce koleżanki i dyrektor szkoły- Beata Janiszewska.
„Ponieważ żyli prawem wilka
Historia o nich głucho milczy
Pozostał po nich w białym śniegu
Żółtawy mocz i ślad ich wilczy…” Z. Herbert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *