Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Smykowie.

W dniu dzisiejszym odbyło się Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Smykowie, na którym omawiano bieżąca sytuację związaną z możliwością rozprzestrzeniania się koronawirusa. W zebraniu wzięli udział: wójt Jarosław Pawelec, zastępca Jerzy Duda, dyr. Ośrodka Zdrowia Jerzy Cieślicki, dyr. SP Miedzierza Beata Janiszewska, dyr. SP Królewiec Anna Cholewińska, dyr. Przedszkola Dorota Kołodziejczyk, przewodniczący gminnego sztabu kryzysowego Mirosław Lachowski, insp. ds. oświaty, kultury i sportu Sylwia Dulewicz, pracownik GOPS-u Anna Stachera. W dniach 12-13 marca 2020r. w naszych szkołach będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, natomiast decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniach od 16.03 do 25.03. 2020r.  Szkoła Podstawowa w Królewcu, Szkoła Podstawowa w Miedzierzy oraz Przedszkole w Smykowie będą zupełnie zamknięte.

Świetlice wiejskie na terenie naszej gminy nie będą czynne od dziś 11.03.2020 do 25.03.2020r

Więcej informacji dla Dyrektorów i rodziców znajdziecie Pństwo pod adresem:

https://kuratorium.kielce.pl/42224/zawieszenie-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-w-przedszkolach-szkolach-i-placowkach-oswiatowych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *