Szanowni Państwo, Czytelnicy Biblioteki

Informujemy, iż od dnia 1 czerwca 2020 roku po przerwie spowodowanej przez  koronowirusa Gminna Biblioteka Publiczna w Smykowie wznawia pracę w ograniczonym zakresie, zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej i służb sanitarno – epidemiologicznych .

Praca Biblioteki i zasady korzystania z księgozbioru uległy zmianie, zmodyfikowane zostały godziny otwarcia placówki. Biblioteka pracuje wyłącznie w zakresie wypożyczeni i zwrotów książek. Ze względów bezpieczeństwa zostały wprowadzone tymczasowe ograniczenia w wolnym dostępie do księgozbioru, do odwołania nieczynna jest też czytelnia placówki, nie będzie wolnego dostępu do księgozbioru, czasopism i stanowisk komputerowych.  W zależności od sytuacji epidemiologicznej godziny otwarcia będą mogły ulec zmianie. Przede wszystkim chcemy zapewnić naszym czytelnikom bezpieczne korzystanie z biblioteki a także ułatwić zwrot książek o dowolnej dla nich porze.                                    

Prosimy o zapoznanie się z zasadami i godzinami pracy przedstawionymi poniżej. Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do wytycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *