„Bitwa o wozy 2020” Wygrana!!!!!

Przewodnicząca Rady Gminy Danuta Jarek, włodarze gminy Jarosław Pawelec i Jerzy Duda oraz przedstawiciele Jednostek OSP Gminy Smyków

To w Gminie Smyków była największa frekwencja spośród wszystkich gmin dawnego województwa kieleckiego (według stanu granic województw, który obowiązywał 31.12.1998 r.) i wyniosła 75,61%!
Dzięki temu WYGRALIŚMY WÓZ STRAŻACKI

Mieszkańcy gminy swoim wielkim wyborczym zaangażowaniem sprawili, że to właśnie u nas była najwyższa frekwencja podczas drugiej tury wyborów prezydenckich. Do urn w Gminie Smyków poszło aż 75,61% % uprawnionych do głosowania. Taki wynik dał zwycięstwo w ogólnopolskiej akcji „Bitwy o wozy 2020” organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Mieszkańcy Gminy Smyków pokazali, że potrafią się jednoczyć i solidaryzować w imię słusznej idei. To, czego dokonaliśmy w niedzielę świadczy o dobrej organizacji zarówno władz gminy, druhów strażaków i oczywiście mieszkańców, którzy pozytywnie odpowiedzieli na apel o frekwencję . Wygranie „Bitwy o wozy 2020” to zasługa wszystkich, którzy oddali swój głos podczas II tury wyborów prezydenckich. Możemy być z siebie dumni! Dziękuję naszym mieszkańcom i Druhom Strażakom z jednostek OSP naszej Gminy, za pełną mobilizację i zachęcanie do wzięcia udziału w akcji. Za każdym razem, kiedy wóz, który otrzymamy, wyjedzie na akcję ratując czyjeś życie lub dobytek, powinniśmy mieć świadomość, że mamy w tym swój udział. Raz jeszcze dziękuję – mówi wójt Jarosław Pawelec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *