Tak świętowano Dzień Przedszkolaka w Miedzierzy!

,,…Od najmłodszego, aż po starszaka,wszyscy świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają przez cały rok. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. Ogłoszenie Dnia Przedszkolaka w całej Polsce przez Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, to doskonała propozycja wspólnego działania środowiska wychowania przedszkolnego. Daje duże możliwości promocji, oraz wzmocnienia prestiżu przedszkoli,   a co najważniejsze dostarcza dzieciom kolejnych okazji do bezpośredniego zaprezentowania swoich możliwości, do przeżywania wesołej, beztroskiej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.  Również w naszej szkole pamiętaliśmy o tym wyjątkowym dniu. Wszystkim kochanym Przedszkolakom życzymy samych radosnych i szczęśliwych dni, aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia i oczywiście samych przyjemnych dni spędzonych w naszej szkole!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *