ZAWSZE KREATYWNI, CZYLI WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Jesienią książka chodzi w kapeluszu”

Szkoła Podstawowa w Miedzierzy od zawsze dbała, by jej wychowankowie rozwijali swe pasje i byli kreatywni. W czasach pandemii jest to utrudnione, ale nie niemożliwe. W październiku obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji ogłoszono Szkolny Konkurs Fotograficzny „Jesienią książka chodzi w kapeluszu”. Już sam tytuł zachęcał do kreatywności. Celem konkursu było budzenie zainteresowań przyrodą własnego regionu, rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekologicznej, prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii, rozpowszechnianie idei fotografowania, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie twórczej wyobraźni uczniów. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII. Wpłynęło wiele prac/zdjęć.

Jury w składzie: dyrektor Beata Janiszewska, Aleksandra Kałmuk – bibliotekarz, Agnieszka Czarnecka – polonistka i Katarzyna Spera – pedagog, miało trudne zadanie do wykonania. Jak to bywa, dopiero po burzliwych obradach dokonano wyboru zwycięzców:

I miejsce – Wiktoria Giermach kl. V oraz Jakub Zdunek kl. VIII

II miejsce – Amelia Zroślak kl. VII oraz Patryk Jachimowski kl. V

III miejsce – Kacper Miśtal kl. IV oraz Ksawery Mijas kl. IV

Wyróżnienia:

Natalia Opala kl. V

Ola Mogielska kl. VII

Oliwia Szymczyk kl. VI

Miłosz Patynowski kl. V

Marcelina Dziubińska kl. V

Natalia Dziubińska kl. V

Mateusz Kasiński kl. V

Kacper Patynowski kl. VIII

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy oraz książki. Oczywiście jak tylko wrócą do szkoły po nauczaniu zdalnym. Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie! Organizatorem Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Jesienią książka chodzi w kapeluszu” były nauczycielki: Agnieszka Czarnecka – polonistka oraz Katarzyna Spera – pedagog. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za kreatywność i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *