„Bezpieczeństwo w Internecie”

W lutym w naszej szkole odbyła się kampania „Bezpiecznie w Internecie”, w ramach której zorganizowany został konkurs pt. „Bezpiecznie czuję się w Internecie”. Uczniowie klas I- III wykonali plakat, natomiast uczniowie klas IV- VIII wykonali prace w edytorze grafiki, które zostały wysłane do organizatorów. Akcja była promowana przez cały tydzień. Pani pedagog przeprowadziła prelekcje dla uczniów klas młodszych, w ramach których mowa była o bezpieczeństwie i zagrożeniach w sieci. Nagrodzeni uczniowie w kategorii klas I- III:

I miejsce – Kucharska Natalia kl. I / ex aequo Wydra Weronika kl. III

II miejsce – Kusiak Antoni kl. III

III miejsce – Szymanowska Lena kl. III

Kategoria klas IV- VIII:

I miejsce –Grabarczyk Amelia kl. VIII

II miejsce – Jakub Jurek kl. VII

III miejsce – Basiak Kamila kl. VII

Organizatorami kampanii były panie: Izabela Basiak i Katarzyna Spera. Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *