Pasowanie uczniów klasy I na Czytelnika

Ślubujemy uroczyście… Uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły zostali pasowani na czytelników. Podczas uroczystości wypowiedzieli oni wiele ważnych i zobowiązujących słów. Zdali egzamin celująco… A naprawdę nie było łatwo. Mamy ogromną nadzieję, że uroczystość ta rozbudziła w dzieciach jeszcze większą chęć czytania, prawidłowych nawyków czytelnika i szacunku do książek. Pasowania dokonała pani dyrektor – Beata Janiszewska. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Uroczystość zorganizowały nauczycielki Małgorzata Kornecka – wychowawca klasy I i Aleksandra Kałmuk – nauczyciel biblioteki naszej szkoły. Dziękujemy!

„Postanów sobie czytać codziennie, choćby przez kwadrans, po roku odczujesz skutki…” H. Mann

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *