Pasowanie uczniów klasy I na Czytelnika

Ślubujemy uroczyście… Uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły zostali pasowani na czytelników. Podczas uroczystości wypowiedzieli oni wiele ważnych i zobowiązujących słów. Zdali egzamin celująco… A naprawdę nie było łatwo. Mamy ogromną nadzieję, że uroczystość ta rozbudziła w dzieciach jeszcze większą chęć czytania, prawidłowych nawyków czytelnika i szacunku do książek. Pasowania dokonała pani dyrektor – Beata Janiszewska. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Uroczystość zorganizowały nauczycielki Małgorzata Kornecka – wychowawca klasy I i Aleksandra Kałmuk – nauczyciel biblioteki naszej szkoły. Dziękujemy!

„Postanów sobie czytać codziennie, choćby przez kwadrans, po roku odczujesz skutki…” H. Mann

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *