,,Biblijne obrazy Eucharystii”- konkurs plastyczny

W lutym 2021r. w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Biblijne obrazy Eucharystii” organizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej. W Konkursie wzięli udział uczniowie klasy III. Jego celem było zapoznanie dzieci z tekstami biblijnymi, pogłębianie wśród uczniów wiedzy o Eucharystii, rozwijanie rozumienia istoty Mszy Św. oraz prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci. Jury w składzie: ks. prał. dr Piotr Supierz – proboszcz naszej parafii, Beata Janiszewska – dyrektor szkoły, Aneta Zroślak – katecheta oraz Izabela Basiak – nauczyciel plastyki i techniki, przyznało następujące miejsca:

I miejsce: Jakub Stachera,

II miejsce: Martyna Nowicka /ex aequo Antoni Kusiak,

III miejsce: Weronika Wydra/ ex aequo Igor Kwiecień.

Laureaci otrzymają dyplomy i upominki. Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna. Prace można podziwiać w naszej szkole. Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów.

2 komentarze do “,,Biblijne obrazy Eucharystii”- konkurs plastyczny

  1. Super talenty! Oby nie zostaly zakopane… Gratulacje rowniez dla Nauczyciela plastyki i techniki!
    Pozdrawiam!

    Ks. Pawel Mijas
    USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *