Kolejny raz złączeni w pięknej inicjatywie, czyli podsumowanie akcji charytatywnej pn. „POMOC DLA PATRYKA”

Społeczność Szkoły Podstawowej w Królewcu zawsze z ogromnym zaangażowaniem organizuje akcje charytatywne. W tym roku szkolnym to piąte z kolei przedsięwzięcie. Oczywiście z zachowaniem procedur COVID-19. Za każdym razem staramy się zorganizować w inny sposób. Dla naszego absolwenta Patryka tym razem postanowiliśmy zorganizować KIERMASZ  WIELKANOCNY.

Od razu w szkole zrobiło się wiosennie i jakoś tak cieplej na sercu, ponieważ  „dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie” – dodaje dyrektor szkoły p. Anna Cholewińska.  

KIERMASZ  WIELKANOCNY ruszył 1 marca br.i każdy chciał dołożyć swoją przysłowiową cegiełkę dla Patryka, więc akcja została przedłużona.

Asortyment był różnorodny. Można było zakupić m.in. kartki świąteczne, palemki,  oryginalne i przepiękne dekoracje świąteczne wykonane ręcznie lub pyszne ciasta w kształcie baranków.

Każda zbiórka charytatywna to przede wszystkim piękna inicjatywa, która łączy dyrektora, grono pedagogiczne, uczniów i rodziców.
Sprawia, że nasza szkoła to coraz lepsza placówka, bo wszyscy kochamy pomagać i wówczas czujemy się jeszcze bardziej potrzebni.

Na ten szczytny cel przekazaliśmy rodzicom Patryka 3200 zł.

W imieniu Rodziców Patryka Lamczyka oraz własnym składam
WSZYSTKIM  TYM,
którzy włączyli się w piękną akcję serdeczne i z głębi serca płynące PODZIĘKOWANIA.

Jesteście wspaniali!!!

p. Anna Cholewińska – dyrektor SP Królewiec

                                      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *