Dzień Dziecka w naszej gminie

Dzień Dziecka to  okazja, aby przypomnieć sobie, że w każdym z nas jest coś z dziecka. Pomimo różnych ograniczeń związanych z pandemią  nauczyciele przedszkola oraz szkół postarali się umilić dzieciom ten szczególny dla nich dzień. Na dzieci czekały różne atrakcje: gry, zabawy oraz wycieczki w ciekawe miejsca.

Przedstawiciele naszego gminnego samorządu również odwiedzili przedszkole i szkoły aby osłodzić dzieciom ich święto. Przewodnicząca Rady Gminy Smyków Danuta Jarek, Zastępca Wójta Jerzy Duda oraz Sylwia Dulewicz – Inspektor ds. oświaty, kultury i sportu przywieźli dzieciom słodką niespodziankę. W szkole w Królewcu zwycięskie drużyny Turnieju Piłki Nożnej otrzymały z rąk gości medale za I, II i III miejsca- GRATULUJEMY

ŻYCZYMY WAM WESOŁEGO ŚWIĘTOWANIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *