Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Koniec roku szkolnego to szczególnie ważny moment dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla uczniów klasy ósmej, którzy żegnają się ze szkołą, nauczycielami, kolegami i koleżankami z klasy. Ten rok nie należał do łatwych… Był pełen wyzwań, wzruszeń i niepewności co przyniesie los i przyszłość! Jednakże udało nam się wspólnie ten czas przetrwać oraz wrócić do szkoły pełni sił i energii. Dyrektor szkoły, Beata Janiszewska, jak co roku, pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Społeczność naszej szkoły na czele z panią dyrektor pożegnała również wieloletniego nauczyciela panią Grażynę Myszkowską, która odeszła na zasłużoną emeryturę oraz ks. Marcina Wójtowicza, który opuszcza naszą parafię. Dziękujemy za lata współpracy! Wójt Gminy Smyków Jarosław Pawelec i Zastępca Wójta Gminy Jerzy Duda wręczyli uczniom Stypendia Wójta Gminy Smyków, które były przyznane za wysokie wyniki w nauce, sporcie i osiągnięcia artystyczne. Drodzy Uczniowie, życzymy Wam udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a Absolwentom przyjęcia do upragnionych szkół. Do zobaczenia we wrześniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *