Kolejna wielka strata dla naszej szkoły…

„…są ludzie, których anioł śmierci przytula zdecydowanie za wcześnie”

Z ogromnym bólem serca przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci pani Agnieszki Smulczyńskiej – Przewodniczącej Rady Rodziców, Przyjaciela naszej szkoły. Osoby pogodnej, uśmiechniętej, pomocnej, wspaniałej kobiety. Społecznika o wielkim sercu, ale przede wszystkim dobrego człowieka. Zawsze miała dla nas czas, zawsze mogliśmy na nią liczyć. Agnieszko, odeszłaś stanowczo zbyt wcześnie…Dziękujemy, że byłaś z Nami! Składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz szczere słowa wsparcia i otuchy dla całej Rodziny, przyjaciół i znajomych… jesteśmy z Wami!

„Nie umiera ten , kto trwa w pamięci żywych” – ks. Jan Twardowski

NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *