ROZKŁAD JAZDY na ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021\22

ROZKŁAD JAZDY

autobusu szkolnego  na trasie:       – Smyków (Ostre Górki) – Salata  – Królewiec Poprzeczny – Trawniki – Królewiec –
Smyków – Miedzierza      

obowiązuje tylko 1 września 2021 r.

                                                           KURS NR 1  

Lp.MIEJSCOWOŚĆGODZINA ODJAZDUMIEJSCE ODJAZDU
1Smyków I (Ostre Górki)7:40Przystanek szkolny
2Smyków II (Ostre Górki)7:42Przystanek szkolny
3Salata I  7:46Przystanek szkolny
4Salata II  7:48Przystanek szkolny
5Królewiec Poprzeczny (oraz dzieci z Zastawia)7:52Przystanek szkolny
6Piaski Królewieckie  7:55Przystanek szkolny
7Trawniki  7:58Przystanek szkolny
8Królewiec I  8:00Plac przed szkołą
9Królewiec II  8:03Przystanek szkolny
10Smyków  8:05Przystanek szkolny
11Miedzierza  8:10Plac przed kościołem

     KURS NR 2

ROZKŁAD JAZDY

autobusu szkolnego  na trasie:       Cisownik – Strażnica – Przyłogi – Królewiec – Adamów – Matyniów – Miedzierza    

Lp.MIEJSCOWOŚĆGODZINA ODJAZDUMIEJSCE ODJAZDU
1Cisownik  8:15Przystanek szkolny
2Strażnica I  8:18Przystanek szkolny
3Strażnica II  8:20Przystanek szkolny
4Przyłogi I  8:23Przystanek szkolny
5Przyłogi II  8:25Przystanek szkolny
6Przyłogi III  8:27Przystanek szkolny
7Królewiec  8:33Plac przed szkołą
8Adamów I  8:36Przystanek szkolny
9Adamów II  8:38Przystanek szkolny
10Matyniów8:42Przystanek szkolny  
11Miedzierza  8:45Plac przed kościołem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *