Komunikat – wydawanie żywności w dniach 28.09.2021r. – 29.09.2021r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smykowie uprzejmie informuje, że paczki żywnościowe dla osób zakwalifikowanych do pomocy żywnościowej z Kieleckiego Banku Żywności w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 będą wydawane w uprzedniej siedzibie Banku Spółdzielczego w Smykowie – budynek Urzędu Gminy w Smykowie 26-212 Smyków 91.

            Poniżej przedstawiamy harmonogram odbioru paczek z żywnością:

  • w dniu 28.09.2021r. od godziny 11.30 do 15.30 rodziny z następujących miejscowości: Królewiec, Królewiec Poprzeczny, Zastawie, Piaski Królewieckie, Salata, Muszczarz, Trawniki, Adamów, Kozów
  • w dniu 29.09.2021r. od godziny 8.00 do 15.30 rodziny z następujących miejscowości: Cisownik, Kawęczyn, Przyłogi, Strażnica, Wólka Smolana, Świnków, Pokoradz, Miedzierza, Matyniów, Stanowiska, Smyków oraz pozostałe rodziny, które nie odebrały żywności w dniu poprzednim.  

            Osoby starsze, samotne, chore bądź niepełnosprawne, które nie mają  możliwości dokonać osobistego odbioru żywności w wyznaczonych terminach proszone są o kontakt telefoniczny z pracownikami Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej w Smykowie  pod numerem tel. 041/37 39 008. 

            Zwracamy się do Państwa z prośbą, aby podczas odbioru żywności zachować  bezpieczne odległości od pozostałych osób. Zaleca się, aby osoba/rodzina odbierająca żywność miała zakryty nos i usta za pomocą maseczki ochronnej oraz była wyposażona w rękawiczki ochronne.  

            W przypadku wystąpienia jakichkolwiek okoliczności niezależnych od nas wynikających z braku możliwości  realizacji  pomocy wówczas niezwłocznie poinformujemy Państwa o tych okolicznościach w oddzielnym komunikacie.Żywność osobom potrzebującym w ramach POPŻ wydawana jest nieodpłatnie.

            Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Smyków, dn. 23.09.2021r.                                                                                       Kierownik GOPS w Smykowie
   Renata Marzec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *