Wyjątkowo radosny początek jesieni

23 września 2021 roku przedstawiciele Urzędu Gminy w Smykowie w osobach: Zastępca Wójta p. Jerzy Duda, Przewodnicząca  Rady Gminy p.  Danuta Jarek oraz p. Beata Jarzyńska i p. Elżbieta Sosnowska  odwiedzili Szkołę Podstawową w Królewcu w niecodziennych okolicznościach.  Wręczono bowiem nagrody rzeczowe uczniom, którzy w tegorocznej edycji Gminnego Konkursu Ekologicznego zajęli czołowe miejsca.

Szkoła Podstawowa w Królewcu zdobyła I miejsce w konkursie „Nakrętkowa akcja” i otrzymała na ręce pani dyrektor Anny Cholewińskiej  nagrodę – ploter tnący, ubiegłoroczni zerówkowicze za  pracę przestrzenną i zajęcie II miejsca w konkursie „Smogoluda pokonamy i czyste powietrze odzyskamy” wykonaną pod opieką p. Krystyny Grzegorczyk  otrzymali mikrofony bezprzewodowe.
Te cenne nagrody posłużą uczniom i nauczycielom w przygotowaniu uroczystości szkolnych.

Indywidualne nagrody otrzymali uczniowie, którzy samodzielnie przygotowali prace konkursowe.
I miejsce i cenną nagrodę w postaci telefonu komórkowego w konkursie „Segregacja na szóstkę” zdobyła Maja Dreszler z klasy obecnie drugiej.

II miejsce i słuchawki bezprzewodowe w tym konkursie  zdobył  Marcel Dworak również z drugiej klasy.

Natomiast Dobrowolski Dawid z klasy VIII b za zajęcie I miejsca w konkursie „Bioróżnorodność  oczami młodych ekologów” otrzymał telefon komórkowy, a uczennica klasy VII b  Oliwia Bąk za II miejsce w tym konkursie  słuchawki bezprzewodowe.
Ponadto wszyscy  nagrodzeni otrzymali dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *