Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy… – akademia z okazji DEN

„Życie jest cudem, a nauczyciel powinien być przygotowywany do bycia medium dla tego cudu.” Edward Blishen

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. W środę w naszej szkole padło wiele ciepłych słów oraz życzeń. Na sali gimnastycznej nauczycieli oraz pracowników szkoły przywitali uczniowie, którzy przygotowali uroczystą akademię. Pani dyrektor Beata Janiszewska złożyła serdecznie życzenia oraz wręczyła nagrody. Nie zabrakło też słów podziękowania oraz słodkiego poczęstunku od Rady Rodziców – p. Agnieszki Kozłeckiej oraz p. Eweliny Opali. Słowa podziękowania kierujemy również do proboszcza naszej parafii księdza Dariusza Maciejczyka, który pamiętał o tym wyjątkowym dniu i na ręce pani dyrektor złożył upominek i najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy wszystkim, że JESTEŚCIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *