Szkoła w Miedzierzy nowoczesną szkołą!

Szanowni Państwo!!

Nasza szkoła oraz oddział przedszkolny otrzymały dotację z Narodowego Programu w ramach programu wieloletniego – „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Priorytet 3. Biblioteka szkolna wzbogaciła się o interesujące książki i brakujące lektury szkolne. Warto też wspomnieć, że nasza szkoła przystąpiła również do programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Laboratoria przyszłości”. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wspólną misją inicjatywy jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem programu rządowego jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). Przygotujcie się na ciekawe zajęcia, podczas których u każdego „zdiagnozujemy” talent i „zaaplikujemy” zainteresowania.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia – Beata Janiszewska Dyrektor SP w Miedzierzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *