Wycieczki czas zacząć!

Miniony tydzień obfitował w miłe wydarzenia. Klasy młodsze wraz z zerówką, powitały wiosnę wierszem, piosenką i tańcem, a w kolejnych dniach uczniowie odbyli wycieczki do kina i muzeum.

Uczniowie obejrzeli bajki:  „Rodzinka rządzi” i „Sing 2”. Dzieci z  kl. II odbyły  też wycieczkę programową do Muzeum Narodowego w Kielcach. Dzieci obejrzały wystawę stałą w Pałacu Biskupów Krakowskich z XVII w., obejmującą wnętrza zabytkowej budowli zawierające eksponaty z epoki, wystawę obrazów i gabinet numizmatyczny. Mogły zobaczyć ogród pałacowy, który niebawem zamieni się w przepiękny, wiosenny pejzaż. Uczniowie doświadczyli wielu nowych wrażeń. Dużą dawkę dobrego humoru dostarczyło wspólne oglądanie seansów filmowych adresowanych dla najmłodszych. Filmy trzymały w napięciu do ostatniej minuty. Wycieczki zakończyły się wspólnym posiłkiem w restauracji.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Elżbieta Zbróg, Krystyna Grzegorczyk, Lucyna Basiak, Lidia Pakuła, Katarzyna Lachowska i Magda Dreszler – mama uczennicy z klasy II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *