„Podaj Ziemi pomocną dłoń”

Tradycyjnie, jak co roku, dzieci z Oddziału i Punktu Przedszkolnego uczestniczyły w akcji Sprzątania Świata. Najmłodsi z chęcią i radością włączyły się do akcji! Przedszkolaki wyposażeni w jednorazowe rękawiczki i worki wyruszyły sprzątać teren wokół Naszej szkoły. Jak się okazało, zalegało na nim sporo różnych śmieci. Udział w akcji poprzedzony został zajęciami dydaktycznymi, na których dzieci wykonały edukacyjny plakat. Coroczna akcja Sprzątania Świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom, jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska. Jesteśmy dumni z naszych Przedszkolaków!

Mamy nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas akcji Sprzątania Świata zaowocują w przyszłości dobrymi i ekologicznymi nawykami. Inicjatorkami akcji były panie: Sylwia Dulewicz, Anna Cedro, Ewa Juśkiewicz – Barcicka i Weronika Pacak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *