Razem dla Ukrainy

W obliczu wojny na Ukrainie postanowiliśmy podjąć się nowej inicjatywy, która ma na celu udzielenie pomocy humanitarnej dla wojska. Wojska, które nie tylko broni Ukrainy, ale również granic Naszej Kochanej POLSKI. Już nie jeden raz udowodniliśmy, że nie jesteśmy obojętni na los drugiego człowieka a tym bardziej teraz – w obliczu wojny. Poprzedni odzew solidarnego wsparcia to kolejny super zdany egzamin przez naszą szkolną społeczność. To dowód na to, że mamy świadomość, którą zarażamy nasze dzieci – by pomagać będącym w potrzebie. Żadne słowa nie opiszą tego co czujemy, szczególnie w tej sytuacji. Mamy też poczucie dobrze spełnionego obowiązku i świadomość, że tylko RAZEM możemy więcej. Wyrażamy nadzieję, że i tym razem zechcą Państwo pomóc. W załączniku przedstawiamy list wraz z wykazem potrzebnych rzeczy dla wojska.

Czekamy na Waszą pomoc od jutra – 19 maja (czwartek) do 26 maja (czwartek) w naszej szkole.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ… https://www.facebook.com/fundacjatab

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *