Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Królewcu w bajkowej krainie zwanej Mandorią

9 czerwca 2022 r. uczniowie klas 1, 2 i 3 wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie.
Uczniowie już od samego rana w doskonałych humorach oczekiwali na spotkanie z przygodą.
Po dotarciu na miejsce od razu przekonali się, że czeka ich dzień pełen wrażeń w cudownej krainie, która  już od progu tętni bajkowym życiem.  W parku znajdują się liczne atrakcje: wirujący galeon, labirynt luster, karuzele, roller-coastery, rowerki wodne, łódki, zjeżdżalnie czy olbrzymi małpi gaj. Uczestnicy wycieczki zgodnie przyznali, że jest to coś więcej niż zwykłe wesołe miasteczko. W Mieście Przygód atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. Oprócz głównych atrakcji i licznych gier zręcznościowych, możemy skupić się na odkrywaniu tajemnic Mandorii. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. W przerwie między licznymi atrakcjami  mieli też chwilę na pyszny obiadek.

Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu na pewno pozostanie dla każdego uczestnika wycieczki na długo wyjątkowym wspomnieniem.

Opiekę podczas wyprawy do zaczarowanego miasta sprawowały panie: Lucyna Basiak, Krystyna Grzegorczyk, Elżbieta Zbróg i Katarzyna Lachowska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *