„Czas rozwinąć skrzydła”, czyli pożegnanie klasy VIII

Dzień 23 czerwca 2022 roku pozostanie na długo w pamięci klasy VIII. Tego dnia w uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Najpierw odbyła się część artystyczna przygotowana przez ósmoklasistów. Było to wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych scenek z życia szkoły, piosenek oraz wzruszających podziękowań. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Następnie wystąpili uczniowie klasy VII, pożegnali starszych kolegów drobnymi upominkami i wesołymi wierszykami, które jakże wiernie odzwierciadlały zachowanie każdego ósmoklasisty.

Na koniec tej uroczystości głos zabrała pani dyrektor: „Kochani Ósmoklasiści, dziś rozstajecie się z naszą szkołą, ale proszę zachowajcie ją w pamięci, zachowajcie dobre chwile, życzliwych przyjaciół. My na pewno będziemy o Was pamiętać. Czy można zapomnieć tak wyjątkowy, barwny rocznik jak Wasz? Nie wydaje mi się.”

Uroczystość przygotowała klasa VIII wraz z wychowawcą Agnieszką Leszczyńską oraz klasa VII wraz z wychowawcą Anetą Zroślak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *