W Miedzierzy uczczono Dzień Edukacji Narodowej

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.” M. Twain

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Na sali gimnastycznej naszej szkoły z okazji tego święta odbyła się wyjątkową akademia. W części artystycznej uczniowie pod kierunkiem pani Agnieszki Czarneckiej, Anety Zroślak i Aleksandry Kałmuk prezentując przygotowane wiersze, piosenki i życzenia, wyrazili swoje podziękowanie oraz słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Pani Beata Janiszewska złożyła życzenia: „Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczycielom, aby nieśli kaganek oświaty, mając niezachwianą nadzieję, że to, co robią na rzecz edukacji, jest drogą do tworzenia nowych pokoleń Polaków. Pracownikom szkoły, aby wiedzieli, że dzięki ich pracy szkoła jest piękna, bezpieczna i zadbana. Wszystkim Nam życzę zdrowia, wytrwałości w tym trudnym czasie i abyśmy wszyscy doczekali spokojnego, zwykłego życia…bez wojny i bez lęku o przyszłość. Wspaniałego świętowania.”

Następnie Pani Beata Janiszewska wręczyła nagrody dyrektora szkoły. Nie zabrakło też słów podziękowania oraz słodkiego poczęstunku od Rady Rodziców naszej szkoły – Pani Agnieszki Kozłeckiej oraz Pani Eweliny Opali. Słowa podziękowania kierujemy również do Proboszcza Naszej Parafii Księdza Dariusza Maciejczyka, który pamiętał o tym wyjątkowym dniu i na ręce Pani Dyrektor złożył upominek i najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy WAM, że JESTEŚCIE I PAMIĘTACIE O NAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *