KOLEJNY WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC!

Dnia 25.10.2022 r. w sali edukacyjnej przy Nadleśnictwie Stąporków odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Lasy państwowe. Dla lasu. Dla ludzi”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy na jeden z trzech określonych w regulaminie tematów do wyboru. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na zagrożenia środowiska leśnego wynikające z niszczycielskiej działalności człowieka, zapoznanie z produkcyjną funkcją lasu i właściwościami drewna jako surowca doskonałego, wyrabianie nawyku dbania o środowisko leśne podczas wypoczynku na łonie natury oraz rozwijanie wyobraźni i ekspresji twórczej dzieci.

W konkursie wzięło udział 81 dzieci ze szkół i przedszkoli znajdujących się w zasięgu terytorialnym nadleśnictwa. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z SP w Miedzierzy. W kategorii „Przedszkola”: I miejsce zajęła Zofia Grzeszczuk, w kategorii kl. I-III: II miejsce zajęła Hanna Grzeszczuk, w kategorii kl. IV – VIII: I miejsce zajęła Zuzanna Gierczak.

Nadleśnictwo przygotowało nagrody dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. Także dla tych, których prace nie znalazły się w czołówce nagrodzonych. Upominki zostaną przekazane dzieciom w szkole. Nad wykonaniem prac czuwała pani Izabela Basiak, nauczyciel plastyki. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *