#BĄDŹ ŻYCZLIWY

W ostatnim tygodniu obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Życzliwości zorganizowany w związku z przypadającym 21 listopada Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień, dniem uśmiechu, dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Przyświecało mu hasło ” RAZEM TWORZYMY ŚWIAT I MOŻE TO BYĆ PIĘKNY ŚWIAT”.

Na szkolnym korytarzu „wyrosło” DRZEWO ŻYCZLIWOŚCI, na którym uczniowie mogli zawieszać kolorowe listki z życzliwym słowem lub rysunkiem dla drugiej osoby. A „ŻYCZLIWI LISTONOSZE” zadbali o to, aby wszystkie miłe wiadomości trafiły do adresatów. Szkolne ściany, drzwi i tablice obfitowały w sentencje, pozytywne myśli i hasła promujące życzliwość. Zaś w SKRZYNECZCE ŻYCZLIWOŚCI mnożyło się od rymowanek ułożonych przez uczniów naszej szkoły w odpowiedzi na ogłoszony z tej okazji konkurs. Również godziny wychowawcze w tym tygodniu poświęcone były tematyce „bycia człowiekiem życzliwym czyli szczęśliwym”.

Jednym słowem było kolorowo, miło i sympatycznie, bo przecież uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu. Inicjatorkami i realizatorkami akcji były panie Agnieszka Stachera i Izabela Rutkowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *