GADY – ŻYWA LEKCJA BIOLOGII

Naszą szkołę dwukrotnie odwiedzili goście Państwo Łukasz i Barbara Kapica z firmy Walabia Żywa Edukacja.

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem obserwowali niecodzienne okazy, m.in.: agamę brodatą, gekona orzęsionego, pytona dywanowego, węża zbożowego i żółwia chińskiego. Każde dziecko mogło z bliska zobaczyć poszczególne gady, a pod czujnym okiem prowadzących nawet ich dotknąć. Dzieci mogły dowiedzieć się wiele ciekawostek o życiu tych tajemniczych istot. Z wielkim zaangażowaniem wsłuchiwali się wszyscy w opowieści o gadach. Taka forma zajęć wzbudziła w uczniach bardzo duże zainteresowanie.

Dziękujemy gościom za przybycie do naszej szkoły oraz p. Annie Łąckiej za zorganizowanie tak wspaniałych zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *